Ayak Detoksu İle Bir Gecede Toksinleri Vücudunuzdan Atın

03.09.2019
1.586
Ayak Detoksu İle Bir Gecede Toksinleri Vücudunuzdan Atın

Akupunktur benzeri ayak pedleri, Japonya’dan gelen eski bir alternatif çözümdür. Bu ayak pedleri vücudun otonom sinir sistemini iyileştirir ve meridyenler yoluyla tüm organları olumlu yönde etkiler. Bu meridyenler, vücuttaki organları ve sistemleri harekete geçirmek için ayakların altındaki refleks noktalarını kullanan eski bir şifa sanatıdır. Ayak pedleri vücudu detoksifiye eder ve genel sağlığı arttırır. Bu pedleri ayaklarınız gibi refleks bölgelerinde kullanırsanız, belirli bir organı hedefleyebilir ve vücuda enerji verebilirsiniz. Günümüzde bu ayak pedlerini evinizde de hazırlayabilirsiniz.

Ev yapımı Detoks Ayak Pedleri

Malzemeler:

  • 1 tatlı kaşığı ince kıyılmış sarımsak
  • 1 çorba kaşığı ince doğranmış soğan
  • ¼ fincan organik elma sirkesi
  • çorap
  • kendinden yapışkanlı gazlı bez pedleri
  • küçük bir tencere

Talimatlar:

İlk önce elma suyunu kaynatın. Ardından, soğan ve sarımsak ekleyin ve 10 dakika boyunca dik. Ardından, 20 dakika soğumaya bırakın ve çözeltiyi gazlı bezlerin üzerine koyun. Gazlı bez pedlerin yalnızca doygun olduğundan emin olun. Sonra, gazlı bez pedlerini ayak tabanınızın ortasına uygulayın. Çoraplarla sabitleyin. Gece boyunca kalmalarına ve sabaha soymalarına izin verin.

Bu yöntemi yaklaşık 30 gün boyunca uygulamalısınız. Pedlerde bir şey fark ederseniz, halsiz bir lenfatik sistem ve zayıf kan dolaşımı nedeniyle olabilir.

Detoks Ayak Pedleri Diğer Vücut Parçalarına Takılabilir mi?

Detoks pedleri ayaklarda kullanıldığında en etkilidir. Bununla birlikte, onları ağrılı ve şişmiş bir alana da giyebilirsiniz.

Detoks Pedlerinden Yararlar

Detoks ayak pedleri sayısız fayda sağlar. Bu nedenle, tüm vücudun detoksifikasyonunun yanı sıra, bu pedler ayrıca: uyku kalitesini iyileştirecek, daha fazla enerji, daha net ve daha pozitif düşünme sağlayacak ve kronik ağrı, migren ve fibromiyalji gibi her türlü semptomdan kurtulma sağlayacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.