Avuçlarınızı Birleştirin ve Bu Küçük Ayrıntıya Dikkat Edin!

09.10.2019
12.090
Avuçlarınızı Birleştirin ve Bu Küçük Ayrıntıya Dikkat Edin!

Bir insanın avuç içi ve elleri, gözleri kadar akıllıdır – kişiliğini ve niyetlerini gösterirler. Bununla birlikte, son zamanlarda filmlerde ve çizgi filmlerde yanlış yorumlanması nedeniyle el falılığı unutulmakta ya da sözde-bilim olarak adlandırılmaktadır.

Ancak, öncelikle bu numarayı kendiniz ve en yakınlarınız üzerinde deneyebilir ve doğru olup olmadığına bakabilirsiniz.

Avuçlarınızı birleştirin ve tıpkı yüzünüzü yıkarken yaptığınız gibi yayın. Şimdi, avucunuza oyulmuş çizgilere biraz dikkat edin. Eşinizden de aynısını yapmasını isteyin.

Çizgiler aynı seviyede ise

Bu, eşinizin sizinle ve hayatınızla ilişkinizin birlikte gittiği yerle ilgili bazı ciddi niyetleri olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda rasyonel bir insan olduğu ve muhtemelen birlikte yaşamınızda çok fazla heyecan ve macera sevmeyeceği anlamına gelir. Böyle bir partnerle barış içerisindesiniz.

Soldaki çizgi daha düşükse

Eşiniz, sevgi, şefkat ve romantizmi takdir eden bilge bir insandır. Bununla birlikte, aynı zamanda, bu kişi çok inatçı, manevi ve sosyal kurallardan bağımsız. Kendi dünyasında yaşamayı seviyorsan, bu senin için doğru ortaktır.

Soldaki çizgi daha yüksekse

Üzgünüm, ama bu kişi bir ilişki için kesinlikle olgun bir tip değil. Gelecekteki hayatınızın sürekli olarak eşinizle, güvensiz olarak yaşamakla attığınız her adımı izlemek ve yönlendirmekle dolu olmasını istiyorsanız, bu kişiyle nasıl olacaktı. Bu insanlar çok kendi kendilerini motive ediyorlar, biraz bencil diyebilirsin ve hayattaki diğer şeyler için iyidirler, ama ortaklık, sevgi ve aile kurmak için değil.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.