Astroloji Haftalık Burç Yorumları

02.02.2019
164
Astroloji Haftalık Burç Yorumları

Koç

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar; haftaya parasal mevzuların ehemmiyeti ile başlıyor olabilirsiniz. Ekonomik bazı durumlarınıza tertip edebilir ve borçlarınızı kapatma ya da yapılandırma fırsatlarıyla kendinizi azıcık olsun derleyebilirsiniz. Kendiniz ile alakalı alacağınız kararlar bu hafta sizleri oldukça mutlu edebilir. Öğreniyorsunuz ki arada kalmak sizlere göre bir şey değil. Bu hafta artık önünüzü daha rahat gördüğünüz bir hafta içinde olabilirsiniz. Hafta ortasında Güneş ve Merkür’şan Kova burcunda kavuşum sergilemesi ile beraber yaşamınızla alakalı büyük bir ideali reelleştirebilirsiniz. İş yaşamınız da ehemmiyetli bir güzergah kazanmaya sarihsiniz. Vizyonunuzu ve bakış açınızı değiştirmeniz gereken bu hafta, ilişkilerinizi de iyi bir balansta yakalamanız gerekmektedir. Bazı şeyleri aralıksız istediğiniz güzergahta yakalayamayabilirsiniz. Hatta öğreniyorsunuz yaşantınızda ki hiçbir şey istediğiniz güzergahta çok basit asıllaşmayabilir. Zira sizler Mars’ın idareyiciliğindesiniz. Gayret ile elde ettiğiniz her şey size daha kalıcı zaferler getirebilir.

Boğa

Bu hafta ilişkilerle alakalı mevzulara oldukça ehemmiyetli bir biçimde başlıyorsunuz. Partneriniz ile alakalı mevzular tekerrür gün suratına çıkabilir. İlişkiniz de geçmişte kalan bazı mevzularla alakalı yine yüzleşmek veya konuşmak sizlere tertemiz kararlar aldırtabilir. Bağışladığınız ve görmezden geldiğiniz mevzular alakalı yeniden denenebilirsiniz. Şayet parasal mevzularda aranız da süregelen problemleriniz varsa bunlarla alakalı mevzular hafta ortasında yeniden ortaya çıkıp gerginlik yaratabilir. Güneş ve Merkür’şan Kova burcunda kavuşuyor olması sizlerin kariyeriniz ismine bir tasarı yapmanız gerektiğinin iletisini veriyor. Kendinizi ilişkilerin çıkmazlarına takıp kariyer niyetlerinizi yok etmesine izin vermemelisiniz.

İkizler

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar; haftanın ilk günlerinde parasal ve finansal temennilerinizle alakalı bazı meselelerle karşılaşabilirsiniz. Yakın etrafınızın bazı ekonomik temennileri sizleri tedirgin edebilir. Gerçeğinde koşullarınızın yeteri kadar oluşmamasından kaynaklı sizden arz edilen takviyeyi yapamamanız sizi karşı tarafa mahcup etmemelidir. Şu an veremeyeceğiniz laflar içinde olmamalısınız. Özellikle hafta ortasında Güneş ve Merkür’şan Kova burcunda kavuşmasıyla yaşamınızla alakalı çok neşelendirici ve sizi geleceğe müteveccih fırsatlara taşıyabilecek bir öneriyle dahi karşılaşabilirsiniz. Çalışma dostlarınız ve yakın etrafınızdaki insanların sizden temennilerinin yüksek olması, sizleri azıcık yorsa da sonrasındaki zaferli neticeleri önünüze getirmeye de sarih bir süreç. Ön yargılı kararlar içinde olmayın ve bu hafta konuşmaktan daha çok yalnızca çalışın.

Yengeç

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; haftaya ruhsal anlamda motivasyonunuz yüksek başlayabilirsiniz. Hayır, bunun bütün aksi oluyorsa işte bir yerlerde geçmişe müteveccih yanılgılar yapmışsınız ve bunu kavramanız için bu surattan motivasyonunuz düşük oluyor olabilir. Kavramanız gereken her ne ise hemen kavramalı daha fazla zaman kaybetmemelisiniz. Geçmişte yaptıklarınızdan ders alarak geleceğinizi inşa etmelisiniz. Geçmişteki hadiseleri bir deneyim olarak açıkladığınızda moraliniz bozulmaz. Aksine negatif tecrübeden daha da kuvvetlenmiş olarak çıkmak sizlere kalıcı zaferler getirir. Hafta ortasında saklı kalmış mevzularla alakalı ehemmiyetli bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Pozitif güzergahınızı yükselttiğinizde etrafınızdaki insanlar ışığınızı hemen fark edebilecektir hatta bu hafta yolunuzu aydınlatmak için bu ışığa lüzumunuz olacaktır.

Aslan

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar; haftaya irtibatsal mevzularınıza yoğunlaşarak başlarken neticeye erişmeye doğru emin adımlarla ilerliyorsunuz. Bazı meseleleri çözmek isterken hemen netice odaklı olmamanızda fayda var. İlişkilerde ehemmiyetli bir yol alabilirsiniz. Bu sizin elinizde olabilir. Bazı meçhullükleri hafta sonuna doğru sonlandırabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir konut alım-satım harekâtları ya da anneniz babanız ile ilgili ehemmiyetli mevzuların gündeme gelmesi bu hafta mevzubahisi olabilir. Hafta ortasında Güneş ve Merkür’şan Kova burcunda kavuşum sergilemesi sizlerin yaşamınızda ehemmiyetli bir konuşma yapmanıza neden olabilir. Bu ehemmiyetli konuşma konutluluğunuz, ilişkileriniz ya da ortaklı ilişkileriniz ismine olabilir. Hükmedici veya baskıcı bir davranış sergilemek yerine daha serbest tutumlar sergilemeniz ilişkinizi daha pozitif bir noktaya taşıyabilir.

Başak

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; haftaya mesullüklerimizi tertip etmek ya da tasarılarımızı doğru yapmak zorunda kalarak başlayabiliriz. Bedellerimiz ve maksatlarımız meçhul olursa işlerin önceliklerini biz değil başkaları tanımlar. Öncelikleri başkalarının tanımladığı bir yaşam yaşamak denizde esintinin savurduğu bir kayık içinde olmak gibidir. Bu hafta kendimizi hangi güzergaha gideceğimizi öğrenmiyor gibi bulursak bu noktada bazı kusurlarımızla yüzleşmemiz gerekebilir. Hepimiz kendi kayığımızın dümenini elimizi yakalıyoruz. Maksatlarımızı ve bedellerimizi yansıtan seçimlerde bulunabiliriz. Bu seçimleri dümenimizle, küreklerimizle yaşama geçirebiliriz. Evet, tam şartları biz tanımlamıyoruz. Bu denizde olmayı, kendimizi, içinde bulduğumuz kayığı biz seçmedik; ama elimizdekilerle de pekâlâ yaşamımıza güzergah verebiliriz.

Terazi

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; haftaya azıcık evhamlı duygularla başlayabilirsiniz. 15-16 ekim ortamında doğanlar özellikle kendilerinden habersiz büyüyen bazı vakaların saklılıklarını öğrenebilirler.Öğrendikleri bu hadiseleri ve mevzuları bu hafta çok iyi idaremeleri gerekmektedir.Yaşayacağınız bazı somurtkanlıklar sizi, yine bir yol çizmeye itebilir. Yanlış anlaşılmalara ve konuşmalarınızdaki üslubunuza dikkat etmelisiniz. Bazı sert konuşmalardan uzak durursanız problemlerinizi daha basit çözebilirsiniz. Mars seyyareyi sizleri hafta süresince kariyeriniz de gayret vermeniz gereken mevzularla karşılaştırabilir. 30 Ocak Güneş ve Merkür’şan Kova burcunda kavuşmasıyla da beraber zaferli kontratlar ve uzun zamandır beklediğiniz görüşmelere imza atabilirsiniz.

Akrep

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; haftaya aşk ve ilişkilerden yana yeni görüşmeler ve pozitif yaklaşımlarla başlıyor olabilirsiniz. Sevginizi dile getirmekten ve bunu ifade etmekten çekinmeyin. Ekonomik şartlarınızı pozitif güzergahta dönüştüreceğiniz teşebbüsleri başlatma ismine zaferli bir gün geneli. Çalışma yaşamınızda parasal temennileriniz bugün idareyicileriniz tarafından haklı olarak idrak edilebilir. Ya da uzun zamandır süregelen hukuksal ve finansal bazı meselelerde haklılığınız kanıtlanıyor olabilir. Kariyerinizde ise bağlayıcı ve eforlu tesirler devrede olacak. Buradaki meselelerinizi karşılıklı konuşarak analiz etebileceksiniz. Sosyal etrafınızla ise tersleşmelere karşı dikkatli olun. Her zaman ve her yerde durgun davranmanız size büyük fayda sağlayacaktır bunu unutmayın.

Yay

Haftaya duygusal anlamda emin olamadığınız mevzularla alakalı kuşkular dinleyerek başlayabilirsiniz. Bu anlamda aklınız ve duygularını arasındaki ilişki kumpasa girmezse kuşkularla kendinizi rahatsız edebilirsiniz. İrtibatsal mevzularda üslubunuza dikkat etmelisiniz. Yakın etraf ve kardeşlerinizle olan ilişkileriniz gergin bir hava yaratabilir. Yeni teşebbüsleriniz de alana gelen bu problem sizi yorabilecek bir noktaya gelebilir. Eğitim ve yurtdışı kaynaklı mevzularda bazı temennileriniz varsa bu hafta karşılık bulabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren kariyer ve aileniz ile alakalı oluşacak olan baskılara dikkat etmelisiniz. Fevri ve asabi davranmak yerine kavramayı seçim etmenizde fayda var.

Oğlak

Sevgili oğlaklar ve yükselen burcu oğlak olanlar; Haftaya kafanızdaki beceriksiz kalan tarafları çözmek ismine başlangıçlar yaparak başlayabilirsiniz. Kesinlikle güvendiğiniz bir şahıstan us almalı ve onunla konuşmayı sınayarak ilerlemelisiniz. Fikir almak ve istişare etkenin ehemmiyetini anlayabileceksiniz. Meşru süreçlerinizle alakalı ehemmiyetli yardımlar alacağınız ve meselelerinizi çok süratli çözüme götürebileceğiniz bir hafta içindesiniz. Aşk yaşamınızda ve ilişkilerinizde tek taraflı özveriler meseleler yaratabilir. Kendinizde fazla ödün vermeniz sizi bu hafta yorabilir. Bu surattan kendi isteklerinizi ön tasarıda yakalamayı ve dile getirmeyi öğrenmelisiniz.

Kova

Haftaya ilişkileriniz ve işbirliklerinizle alakalı özel bir yaklaşımla başlamak zorunda kalabilirsiniz. İlişkilerdeki balansları rahat bir biçimde oluşturmanız gerekebilir. Eşiniz veya partnerinizle olan bazı problemler gün suratına çıkabilir ve bu vaziyet sizi yorabilir. Uzlaşmanız gereken noktalarda benlik savaşları yaşayabilirsiniz. Büro civarınız ve iş dostlarınızla olan ilişkileriniz bu yarıyılda daha yoğun olabilir. Fazla çalışmanızı gerektirecek mevzu ve vakalarla karşılaşabilirsiniz. Bazı meseleler duygusal bağlarınızı köreltecek noktaya getirebilir. Aşk ve ilişkilerde çekişmeleri bir kenara bırakın.

Balık

Haftaya kariyeriniz ile alakalı çözmeniz gereken bazı mevzularla başlıyor olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru var olan ilişkilerinizde ehemmiyetli konuşmalar yapmak ve yetersizliklerinizi netleştirmek ismine pozitif bir süreç başlıyor. Ailenizin parasal gereksinimleri sizlere bazı mevzularda değişik çözümlere götürebilir. Özellikle baba ya da erkek kardeş gibi erkek otorite figürleri ile aranızda sert restleşmeler olmamasına itina göstermelisiniz. Haftanın ilk günlerinde özellikle sıhhatiniz, beslenme biçiminiz gibi mevzulara dikkat. Bitkinlik ve stresten dolayı bağışıklık sisteminiz düşebilir. Hafta ortasından itibaren ikili ilişkilerdeki geçim ve denge sizlere her şeyin yolunda olduğuna dair bir sinyal kalitesinde olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.