Astım,Bronşit,Öksürük ve Akciğer Hastalıkları İçin Geleneksel Bir Çözüm

21.11.2019
1.221
Astım,Bronşit,Öksürük ve Akciğer Hastalıkları İçin Geleneksel Bir Çözüm

Birçok kişiye farklı akciğer hastalıkları veya bozuklukları teşhisi konulur ve astım, bronşit ve çeşitli öksürük türleri en sık karşılaşılan durumlardan bazılarıdır. Enfeksiyonlar, alerjiler ve sigara içmek belirli bir tür akciğer hastalığına veya rahatsızlığına neden olabilir. Bu yazıda, akciğerlerinizle, özellikle de bronş ve kardiyak gibi astımlarla ilgili herhangi bir sorunu tedavi etmenize yardımcı olacak popüler bir geleneksel çözüm önerisi veriyoruz.

Geçmişte, anneannelerimiz bu tür doğal ilaçları bu tür sağlık koşullarını tedavi etmek için hazırladılar ve çoktan denemişler, büyükannemizin haklı olduğunu doğruladılar.

Malzemeler:

  • 1 adet kırmızı soğan
  • 2 bardak Saf Akçaağaç Şurubu veya ½ kg kahverengi şeker
  • 2 orta boy limon
  • 6 su bardağı / 1.5 l su
  • 7 yemek kaşığı bal

Hazırlık:

Saf akçaağaç şurubunu büyük bir tavaya koyun ve saf akçaağaç şurubunu orta ateşte ön ısıtın (Kahverengi şeker kullanıyorsanız – büyük bir tava alın ve kahverengi şekeri orta ateşte ön ısıtın.) Sonra, önceden dilimlenmiş soğanı ekleyin, birkaç dakika pişirin ve suyu ekleyin.

Su, üçte bir oranında azalana kadar karışımı orta ateşte kaynatın. Bir süre soğumaya bırakın. Bunun için limonları sıkın ve suyu bir kenara koyun. Karışıma bal ve limon suyu ekleyin ve iyice karıştırın. Gece boyunca bekleyin ve sabahları sıvıyı sıkın ve bir cam şişede saklayın.

Tüketmek nasıl:

Her yemekten önce bir çorba kaşığı alın. Bitirdikten sonra başka bir doz al. Ciğerleriniz iyileşene kadar tedaviyi tekrarlayın. Çocuklar her öğünden önce ilaçtan bir çay kaşığı almalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.