Alman Hekim Kanserin Natürel Rehabilitasyonunu Buldu Ama, Hükümet İzin Vermedi

27.01.2019
502
Alman Hekim Kanserin Natürel Rehabilitasyonunu Buldu Ama, Hükümet İzin Vermedi

Dr. Budwig kanser hastalarının% 90’ını rehabilitasyon etti. Nobel Tıp Mükâfatı’ne altı defa aday gösterildi, başka bir deyişle işini hürmetle ele almalıyız. Kariyerinde 2003’te 95 yaşınayken can verdi

Yan tesirlere neden olmayan toksik olmayan maddeler kullanarak her türlü kanseri kalıcı olarak iyileştirdi. Afallatıcı zaferinden dolayı Dr. Budwig, ilaç ve nükleer sanayileri için en büyük düşman oldu. Budwig Protokolü 1950lerin başından beri çalışmaları sansürleniyordu.

Dr. Johanna Budwig diyor ki ;

“Kansere yanıtım var, ancak Amerikalı hekimler dinlemiyor. Buraya gelip metotlarımı gözlemleyip etkilendiler. Daha sonra, konuta götürüp çok para kazanabilmeleri için özel bir uyuşma yapmak istiyorlar. Yapmayacağım, bu surattan her ülkede kara listeye alındım. ‘’

Kanser sanayisi palavralara dayalı

Büyük pharma ilaç firmayı yaşayan hastalardan her zaman umutlu, zira ölü ve sıhhatli hastalar onlar için karlı değillerdir. Bu sebeple kanser sanayisinin rehabilitasyonu bulmak gibi hiçbir emeli olmadığını varsayım etmek güç değil. Kanser ilaçları en pahalı ilaçlardır ve onlar için bunun kesin rehabilitasyonunu üretmek karlı değildir.

Kanserin mukaddes olmayan üçlüsü !

Toksik maddeler, ışınım ve asidoz, farmasötiklerin ve malnütrisyonun neden olduğu kanserin mukaddes olmayan üçlüsüdür. Bir kanser hastasının kanındaki oksijenin yerini karbondioksit gibi atıklar alıyor. Bu oksijen beceriksizliği urların yaradılışına neden olur ve hücreler bir şeker fermantasyon sürecinden enerji elde etmek için değişinim yapmalıdır.

Bu, daha fazla asidoz ve hücresel oksijen açlığına neden olur. Sonunda, Süreç, kanser hücrelerinin artmasına ve ölümcül sonuçlanmasına neden olur. Bu bilimsel hakikatler bilim tarafından desteklenmekte ve 1931’de Nobel Mükâfatı kazanan Dr. Otto Warburg tarafından kanıtlanmıştır.

Oksijen kansere karşı savaşta en ehemmiyetli silahtır. Budwig Protokolü, oksijen talebini öteki terapilere göre daha iyi ve daha süratli bir biçimde uyaran, bedenin pH’ını nötr ötesinde ve alkalin bir hale getiren bir süreçtir. Beden alkalin gidişatta olduğunda, kan değişinimi olan kanser hücreleri için vefat alana geliyor.

Budwig’in protokolü, keten tohumu yağı ve kuark peynirinden yapılmış bir çözümü kullanıyor. “sıhhatli” yağsız perhizlerin hakikatinde büyük bir mesele olduğunu söylüyor.

Hücresel oksijen açlığına neden olan hasarlı yağ ve besinleri ortadan kaldırdı ve bunları şifalı yiyecekler ve esansiyel yağ asitleri ile değiştirdi. Ayrıca anti-kanser D3 vitamininin natürel bir kaynağı olan güneş ışığının ehemmiyetini vurguladı.

Budwig Anti-Kanser Protokolü!

Budwig Protokolü iki safhadan oluşur. İlki, keten tohumundan alınan kuark / süzme peyniri omega-3 yağlarının protein-kükürtünü birleştirir ve tamamen natüreldir. Budwig, bedenin omega-3’ü keten tohumu yağı ile bütün olarak istediği ölçüde birleşimleyeceğini buldu. “Bu yağ asitleri olmadan, oksijen açısından zengin hava verildiğinde dahi solunum enzimleri işleyemez ve birey boğulur.

Bu yüksek derecede doymamış yağ asitlerinin bir beceriksizliği bir hayli hayati işlevi bozar. Her şeyden evvel, bireyin mevcut oksijen talebini eksiltir. Hava ve besin olmadan yaşamda kalamayız; Ne de bu yağ asitleri olmadan yaşamda kalamayız “dedi.

Hastalardan bulgulara bakılmaksızın, protokolü en az 6 ay takip etmeleri önerilir.

İçindekiler :

  • 1 fincan saf kuark peyniri
  • 2 çorba kaşığı keten tohumu yağı
  • 1 çorba kaşığı taze öğütülmüş keten tohumu keten yağı veya öğütülmüş tohum öğütüldükten hemen sonra kullanılmalıdır
  • Orta boy kırmızı biber

İlaç muntazam bi biçimde karıştırılıp ağızdan günde 1 defa alınır

Not : Netlikle metalle karıştırılmamalıdır plastik veya tahta kaşık ile karıştırınız.

Diyet : Şekerden uzak durun ve taze bunalmış meyve suyunu tatlandırmak için üzüm suyu ilave edebilirsiniz. Katı yağ ve hayvansal yağlardan sakınınız. Rastgele bir ticari salata sosu kullanmayınız. Ticari mayonez harcamayın. Taze bunalmış kereviz, havuç, pancar ve sebze suları harcayın.

Nane çayı, kuşburnu veya üzüm çayı gibi tanımları üç defa bir fincan sıcak harcayın. Bal gibi natürel tatlandırıcı kullanın.

Ek ipuçları

Hava ısı ve ışıktan korunmuş keten tohumu kullanın. Soğuk preslenmiş ve organik olmalıdır.
Klorofil yardımı – Doğrudan beslenmeyi saglamak ıcın yeşil meşrubatlar için günlük c vitamını alın. Ancak doz çoğalışı böbreklerin yorulmasına neden olabilir dikkat edin. 5 gramdan fazla c vitamını böbrek stresıne neden olabilir.

Güneşe çıkarken güneş kremi kullanmaya itina gösterin
Kozmetik mahsullerden kaçının
Beyaz ekmek Beyaz pirinç, beyaz tuz, un gibi yiyeceklerden kaçının. Tuz yerine ağartılmamış deniz tuzu kullanın.

Johanna Budwig’in Kitapları

Budwig’in kitaplarından altısı Almanca dilindedir ve yalnızca üç tanesi İngilizce’ye çeviri edilmiştir. Bunlar alttaki gibidir: Yağ Protein Cookbook Can Ver-Eiweiß-Kost Sensei Verlag 2000
Kanser – Mesele ve Çözüm . Krebs Das Problem und die Lösung Sensei Verlag 1999
A True Aid Karşı Artrit gibi Keten Yağı, Kalp Enfarktüsü, Kanser ve Öteki Hastalıklar Fette als wahre Hilfe gegen Arteriosklerose, Herzinfarkt, Krebs 1972

Son olarak da ehemmiyetli olan şey, Budwig protokolünün Dr. Budwig tarafından kapsamlı bir araştırmanın neticesinde ortaya çıkmasıdır. Yağ asitlerinin özellikleri ortaya konmuştur. Süzme peyniri / kuark ve keten yağının kanserle gayrette tesirli olacağını söylüyor.

Bu ehemmiyetli bilgi ve usullerden daha fazla bireyin yararlanması için, hoşlanıp, paylaşmayı unutmayın lütfen…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.