Akciğerdeki zehri 3 günde arınıyor

05.04.2019
6.970
Akciğerdeki zehri 3 günde arınıyor

Yiyeceklerin sıhhatimiz üzerinde bir dolu tesiri bulunmaktadır. Kuruyemişçilerde gördüğümüz, şekilsiz görünen ama hakikatinde büyük şifa kaynağı olan keçi boynuzunun hikmeti; Latince ismi Ceratonia siliqua olan keçiboynuzunun bir hayli tasaya çare olduğunu öğreniyor muydunuz?İşte bedenimize verim sağlayıp akciğerlerimizi arınacak inanılmaz kür tarifi…

KEÇİBOYNUZUNUN BİLİNMEZ FAYDALARI:

Akciğer kanserine karşı gözeticidir.
Çocuklarda alerji, alejik- astım karşı bulunmaz bir nimettir.
Erkeklerde sperm rakamı düşükse, sperm rakamını çoğaldırıcı özelliğe sahiptir.
Soğuk alerjisi tıpta çözümü olmayan bir rahatsızlıktır, Keçiboynuzu buna birebir iyi kazanç.

Tırnak kırılmalarına, tırnak cılızlığına, tırnak uzamama veya geç uzama gibi hastalıklara iyi kazanç.
Kadınlarda saçın geç uzaması gibi kasvetlere iyi kazanç.
Akciğer kanserine tutulma kaygınız var ise Keçiboynuzu harcayın.
İnatçı öksürükleri bertaraf eden bir tesire sahiptir.

Yukarıda zikrolunan maddelerde belirtilen Keçiboynuzunu, ister pekmez biçiminde ister dolaysız olarak keçiboynuzunu tüketebilirsiniz.

KEÇİBOYNUZU İLE AKCİĞER ARINMA KÜRÜNÜN YAPILIŞI:

6-7 adet keçiboynuzunu soğuk su ile yıkayın. Bu keçiboynuzlarını ufak ufak kırın. Kırmış olduğunuz bu keçiboynuzlarını kaynamakta olan yarım litre suyun içine atıp takribî olarak 7-8 dakika kaynatın. Daha sonra 20 dakika soğumaya vazgeçin. Soğuduktan sonra içindeki parçaları çıkarın. Suyunu sırça bir kaba koyun. Hazırladığınız bu kürü bir bardak sabah, bir bardak akşam içiniz. Bu kürün istendik bir tesir yapabilmesi için bir ay vakit ile harcanmalıdır. Hergün taze olarak hazırlanmalıdır.

Akciğer pakliğinde kullanılması gerekilen ve mucizevi bir tesiri olan nebatlardan biri de Tere’dir. Tere çok büyük bir nimettir. Sigara içenler şayet sigarayı vazgeçmekte zorlanıyorlarsa, her ayın ilk 4-5 günü, günde bir bağ tere harcasınlar. Bu bağın yarısını sabah yarısını öğleden sonra olmak koşuluyla harcasın. Bu tüketimi en fazla 5 gün yapmalıdırlar. Yapacağınız bu harekât ilk günlerden itibaren akciğerinizin arınılması ve zift gibi balgamın sökülmesini birliktesi getirecektir. Tereyi harcayanlar idrara çıktıkları zaman idrarlarında yanma sezebilirler. Bu vaziyete kaygı etmesinler, kullanmış oldukları tereden kaynaklanmaktadır.Akciğer üzerinde oluşan mikropları da pakler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.