Sanki süper yiyecek… Yağlanmış ve içi zehir dolmuş karaciğeri anında arınıyor!

04.04.2019
329
Sanki süper yiyecek… Yağlanmış ve içi zehir dolmuş karaciğeri anında arınıyor!

Karaciğer, lekeli hava koşulları, sigara, içki gibi alışkanlıklardan dolayı negatif etkilenir ve karaciğer yağlanması gibi muhtelif problemleri birliktesi getirebilir. Peki, karaciğer nasıl gençleşir, diye merak ediyorsanız işte yanıtı… Karaciğerimizi sıhhatli hale getirmek için bize takviyeci olacak bir yiyecek olan Demirhindi çayı şifa dağıtıyor… Demirhindi çayı verimleri nelerdir? Demirhindi çayı nasıl demlenir?

Karaciğeri nebatsal ve natürel yollarla arınabilir, eskimiş olan karaciğerinizi ilk günkü gibi genç haline getirebilirsiniz. Ancak karaciğeri en çok arınan ve karaciğeri süratli bir biçimde gençleştiren en ehemmiyetli nebat demirhindi bitkisidir.

Bu nebat aynı zamanda asap sistemine gözetir ve safra kesesi ile alakalı problemleri çözmeye dayanak eder. Yağlanmış ve içi zehir dolmuş karaciğeri demirhindi nebatıyla kısa müddette daha önceki sıhhatine kavuşturabilirsiniz.

Demirhindi çayı nasıl demlenir?

Demirhindi çayını hazırlamak için olarak 1 litre suyu kaynatın. Su kaynamadan evvel 20 gr demirhindi meyvesini suya ilave edin. İyice kaynadıktan sonra soğumaya bırakın.

Çay soğuduktan sonra sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez aç veya tok karnına harcamanız gerekir.

KARACİĞERİ GENÇLEŞTİREN ÇAY NASIL İÇİLMELİ?

Bu çayı sabah ve akşam olmak üzere içerisine 1 çay kaşığı bal ilave ederek tatlandırıp içebilirsiniz.
Not: Rastgele bir yan tesir görülmemesi için ilk olarak bir uzmana danışmanız gerektiğini unutmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.