7 Koruyucu Meleğiniz Sizinle İletişim Kurmaya Çalışıyor

30.10.2019
3.029
7 Koruyucu Meleğiniz Sizinle İletişim Kurmaya Çalışıyor

Melekler bize rehberlik eden manevi varlıklardır. İnsanlara kıyasla çok farklı bir frekansa sahip olmalarına rağmen, yönlendirmeleri kanalize edilmiş mesajlar, hayaller ve doğrudan içgörü alma şeklinde gelir. Bu nedenle, bize meleklerin etrafımızda olduğunu ve bizimle iletişime geçmeye çalıştıklarını gösteren birçok işaret var. Bu işaretler başlangıçta küçük ve anlamsız görünebilir, ancak zamanla frekans ve boyutta artabilir.

Bu manevi varlıklar bize sevgi ve desteklerinin sembolik bir hatırlatıcısı olan işaretler gönderir. Bu nedenle, size meleklerden gelen en yaygın işaretlerden bazılarını sunuyoruz. Bu işaretleri fark etmeye başlayabilirsiniz çünkü sormuş olabileceğiniz bir soruyu onaylamanız veya cevaplamanız gerekebilir ya da meleklerin sizinle birlikte olduğunu size hatırlatmaya hizmet edebilirler.

7 Ortak Melek İşaretleri

Tüyler

Yolunuzda tüyler bulursanız, meleklerin belirtilerinden biridir. Bu, meleklerin yakın olduğunu, seni sevdiğini ve desteklediğini gösteren inanılmaz bir hatırlatmadır. Bu durumu yaşarsanız, bu güçlü melek işaretinin tadını çıkarın.

Bulutlar

Bir meleğe benzeyen bir bulut fark ederseniz, bu meleğinizin size yakın olduğu ve bu şekilde onun varlığını gösterdiği anlamına gelir.

Parfüm

Güzel bir tatlı koku hissediyorsanız ve kaynağını tanımlayamıyorsanız, meleğinizin size yakın olduğunu gösterir.

Bebekler ve Evcil Hayvanlar

Tavana bakarken ya da heyecanla havaya bakarken bir bebeğin farkına varırsanız, koruyucu meleğin var olduğu anlamına gelir. Bir melek bulunduğunda, bebekler ve evcil hayvanlar rahat görünüyor.

Müzik

Melek şarkılarını ya da açıklayamadığınız hoş bir ses duyarsanız, meleğinizden açık bir işaret olabilir.

Madeni para

Madeni para bulmaya devam ederseniz, meleğinizin işareti ve destek sembolüdür. Eğer bozuk para bulursanız sevildiğinizi, desteklendiğinizi ve yönlendirildiğinizi bilmelisiniz.

Işık parıldıyor

Küreleri, açıklanamayan ışık parıldamalarını veya renk parlamaları fark etmeye başlarsanız, koruyucu meleğinizin yakın olduğu anlamına gelir. Bunu yaşarsanız, gözlerinizi kapatmalı, gevşetmeli ve nefes almalısınız, çünkü meleğiniz size şifa, iyileştirme ve gençleştirme getirmeye çalışıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.