7 Gün Boyunca Yüzünüzü Kahve Çekirdekleri İle Temizlerseniz Ne Olur ? Sonucuna Şaşıracaksınız

26.10.2019
2.940
7 Gün Boyunca Yüzünüzü Kahve Çekirdekleri İle Temizlerseniz Ne Olur ? Sonucuna Şaşıracaksınız

Yüzünüzdeki cildi doğal olarak dökmek için sihirli bir iksir arıyorsanız, cildiniz için mükemmel bir görünüm elde etmek için çok etkili bir maddeye güvenmeniz gerekir. Bu yazıda, tarifi ortaya koyuyoruz …

Herhangi bir krema veya ünlü ürüne başvurmadan, yüz cildinizin güzelliği, şaşırtıcı bir sonuçtan öte, sadece kahve çekirdeği, organik bal ve doğal yoğurt kullanan basit bir doğal kombinasyona ihtiyaç duyar.

Kahve Marc, bal ve yoğurt gibi cildi temizler

Kahvenin cildin sağlığı ve güzelliği için yararlı birçok özelliği vardır. Bu nedenle, hem yüz hem de vücutta kullanılabilecek doğal bir peeling maskesi nasıl hazırlanacağını bilmek önemlidir.

Bir hatırlatma olarak, cildin dökülmesi, arındırmayı ve hafifletmeyi içeren prosedürdür. İyi bir peeling cildi arındırır ve yumuşatır. Ek olarak, epidermise daha derinden nüfuz edebildiklerinden, bakımınızın etkinliğini arttırır.

Peeling maskeleri, ölü cilt hücrelerinin birikmesini önledikten ve görünümünü iyileştirerek temizledikten sonra cildi sağlıklı olduğu kadar saf kılar.

Kahve tozu, organik bal ve doğal yoğurt kombinasyonu% 100 peeling yapar çünkü bu karışım antienflamatuar maddeler içerir ve kollajen üretimini arttırır. Bu makalenin geri kalan kısmında, işte nasıl hazırlanacağı …

İşte yüzünüzün cildini doğal bir şekilde dökmek için Coffee Marc’ı nasıl kullanacağınız

Malzemeler :

  • 3 yemek kaşığı kahve tozu
  • 1 çorba kaşığı bal
  • 2 yemek kaşığı sade yoğurt

Hazırlama yöntemi

Kalın bir macun yapmak için üç malzemeyi karıştırın. Bu doğal tarif yüz cildinin peelinginin yanı sıra şaşırtıcı bir nemlendirici etkiye sahiptir. Daima dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulamalı ve soğuk su ile hafifçe durulamadan önce bu maskeyi yüzünüzün cildine 10 dakika bırakmalısınız.

Mükemmel fırçalar için bu fırçalama haftada 2 ila 3 defa yapılmalıdır.

Marc Kahve Maskesi tüm cilt tipleri için uygundur, ancak en önemlisi, 10 günlük tedaviden sonra parlak ve saf bir cilt elde edersiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.