60 Yaşındayım Fakat Ellerim 30 Gibi Görünüyor

09.12.2019
16.313
60 Yaşındayım Fakat Ellerim 30 Gibi Görünüyor

60 Yaşındayım fakat Ellerim 30 Gibi Görünüyor, Sırrı Her Gün Bu Kremi Uygulamak

Bu tabii krem ile, cildinizin görünümünü nasıl değişeceğini ve beğenmediğimiz rahatsız edici kırışıklıkları yumuşattığını göreceksiniz, bu harika kremle sadece eller için değil aynı zamanda boynunuzada, karnınıza ve hatta suratınıza da uygulayabilirsiniz.

Bu Doğal Yöntem kırışıklarla savaşmanıza yardımcı olur:

Tarçın ve Hindistan cevizi Yağı Mucizesi

Geleneksel ve doğal tedavi yöntemlerinin başında yer alan bitki hangisi diye soracak olursanız tarçın desem.. Gerçekten güzel bir kokuya sahip olmanın yanı sıra dolaşımı çoğaltır, acıyı soğukkanlılaştırır ve sağlığınızı geliştirir. Anti-inflamatuar verimleri nedeniyle irinli sivilce ile iltihaplı sivilcelerin yok olmasına yardımcı olabilir.

Cildinizi tarçınla inceltirken risk altında olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Tersine, cildinizin daha genç ve parlak görünmesine sahip olmak için daha sık uygulayın.

Şimdi bunu elde etmek için ne yapacağımızı söyleyeceğim:

Malzemeler;

  • Hindistan cevizi yağı 1 çorba kaşığı
  • Kahverengi şeker iki çorba kaşığı
  • Tarçın tozu 1 çorba kaşığı

Hazırlanışı;

Bu kremin hazırlanması oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken bu üç malzemeyi bir kasede karıştırmak. sonra homojen bir madde elde edene kadar kesintisiz karıştırın. Bu esnada elinizin ve suratınızın temiz olmasına dikkat edin uygulamadan önce kesinlikle cildinizin ılık suyla yıkanmış olması gerekir. Hijyen önemli.

Ölü hücreleri yok etmek için hafifçe ovuşturun. Sonra ellerinizi su ile durulayın.

Bu hızlı ve pratik yolla elinizin kırışıklıklarını giderdiniz, bize bir teşekkürü çok görmeyin. Emin aralıklarla kullanmanız daha sağlıklı olacaktır, her şeyin aşırısı zarardır kaş yapayım derken göz çıkarmayın lütfen. Her kullanımdan sonra cildinizdeki gençleşmeyi kendi gözlerinizle göreceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.