3 Malzeme İle Kırışıklıkları Göz Altı Torbaları Ve Koyu Noktalar Yok Oluyor

19.09.2019
55.984
3 Malzeme İle Kırışıklıkları Göz Altı Torbaları Ve Koyu Noktalar Yok Oluyor

Her kadın, yaşlandıkça gözlerinin etrafındaki en ufak kırışıklıkları bile sevmez. Kadın cildi yumuşak ve hassastır ve güzelliğinin aynasıdır. Yıllar geçtikçe cilt elastikiyetini kaybetmeye başlar ve kırışıklıklar belirmeye başlar.
Çok sayıda kadın, yaşlanmanın sonuçlarıyla yüzleşmek, cildi düzgün şekilde nemlendirmek ve beslemek için çeşitli yüksek kaliteli kozmetik ürünleri kullanıyor. Bununla birlikte, tamamen doğal ve ucuz bir göz kremi önereceğiz.

Bu krem, İngiltere, Brighton’dan 54 yaşında bir kadın tarafından kullanılmıştır. Bu kremayı kullandıktan bir ay sonra: “5 yaş daha genç hissediyorum, kırışıklarım neredeyse kayboldu” dedi.

İçeriği hipoalerjeniktir, ancak alerjik reaksiyonlar için daha küçük bir alanda test etmenizi öneririz.

Malzemeler:

  • 2 E vitamini kabarcıkları
  • 2 damla esans kekik yağı
  • 1 kaşık hindistan cevizi yağı

Talimatlar:

Bir kapta malzemeleri ekleyin ve iyice karıştırın. Daha sonra göz kremini uygun bir kaba aktarın ve buzdolabında saklayın.

İdare:

Yatmadan 2 saat önce bölgeye masaj yaparak göz çevresine nazikçe uygulamalısınız. Fazlalığı silmek için bir doku kullanın.

Bu mucizevi iksir, göz kapaklarının ince cildini gençleştirir, gözleri temizler ve makyajı çıkarmanıza yardımcı olur. En önemlisi, göz çevresindeki tüm kırışıklıkları sileceği için 5 yıl daha genç görünmenize yardımcı olacak!

YORUMLAR

  1. Akgül dedi ki:

    Hindistan cevizi yağı kıllanmaya sebeb olmaz mı?

  2. Gülsen ışık dedi ki:

    Saç problemi ile ilgili ilaç hakkında bilgi istiyorum