1 Ay Boyunca Aç Karnına Su İçtim Olanlara Kendim Bile İnanmadım

10.08.2020
4.941
1 Ay Boyunca Aç Karnına Su İçtim Olanlara Kendim Bile İnanmadım

Bir gün sürekli yorgun olmaktan bıkarak kendime “Japon kadınları kusursuz porselen cilde ve ince, tonlu figürlere sahip olmak için ne yapar?” Diye sordum. Küçük bir araştırma yaptıktan sonra, her sabah uyanır uyanmaz Japonların aç karnına su içme ritüeli olduğunu öğrendim.

Artık daha enerjik hissetmek için ne yapacağımı bilmiyordum. Cildim ve saçım donuk görünüyordu ve kendimi iyi hissetmiyordum.

Artık doktora gitmekten yoruldum ve Japonların yaşamları hakkında bilgi aldım ve kısa sürede uygulamaya koydum. Sonuçlar tek kelimeyle muhteşemdi!

1. Daha taze ve sağlıklı hissetmeye başladım.

Sabah su içmeye başladıktan birkaç gün sonra daha hafif hissetmeye başladım. Vücudumun daha kolay detoks yaptığını hissedebiliyordum.

2. Metabolizmam gelişti.

Bu uygulama diyetimi daha tolere edilebilir hale getirdi. Artık her saat beni rahatsız eden açlığı hissetmiyordum. Öğün aralarında atıştırma ihtiyacı ortadan kalktı ve daha fazla enerjim vardı.

3. Kilo vermeme yardımcı oldu.

Daha az aç hissetmeme ek olarak, sindirimim yavaş ve ağır olmaktan çıktı. Ve daha fazla enerjiye sahip olmak beni daha fazla egzersiz yapmaya motive etti.

4. Mide ekşimesini uzak tutar.

ara sıra hazımsızlık ve asit reflüsü yaşadım. Ancak her sabah su içmeye başladıktan sonra bu sorun ortadan kalktı ve artık her yemekten sonra o korkunç rahatsızlığı hissetmiyordum.

5. Cildimin görünümü iyileşti.

Yalan söylemeyeceğim İnsanlar bana yaşımdan daha yaşlı göründüğümü söylerdi. Su terapisine başladığımdan beri yüzümdeki kırışıklıklar azaldı ve şimdi cildim sağlıklı ve ışıltılı görünüyor!

6. Saçım daha iyi görünmeye başladı.

Saçım o kadar kırılgandı ki, genellikle ayda iki kez kesmek zorunda kalıyordum. Su içmek sadece sağlıklı saç büyümesine neden olmakla kalmadı, aynı zamanda inanılmaz derecede parlak görünmesini de sağladı!

7. İdrar yolu enfeksiyonu geçirmeyi bıraktım.

Su tedavisi bu sorunu herhangi bir antibiyotikten daha iyi çözdü. Bu noktada, başarı yankılanıyor ve artık herhangi bir acı verici yanma hissi beni rahatsız etmiyor.

8. Uzun zamandır hasta olmadım.

Bu basit ritüel bağışıklık sistemimi gerçekten geliştirdi. Aç karnına su içmek kadar basit bir şey, ilaca başvurmak zorunda kalmadan hastalıklarla baş etmeme yardımcı oldu.

Sabahları içme suyundan en fazla faydayı nasıl elde edebilirim?
Gün boyunca kendinizi enerjik hissetmek için bu yöntemi izleyin:

  • Uyandıktan hemen sonra, dişlerinizi fırçalamadan önce ve aç karnına dört bardak su için. Dört bardakla başlamakta zorlanıyorsanız, bir bardakla başlayın ve miktarı kademeli olarak artırın.
  • Sonraki 45 dakika hiçbir şey yemeyin.
  • 45 dakika sonra normal şekilde yiyip içebilirsiniz.
  • Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinden sonra 2 saat hiçbir şey yemeyin ve içmeyin.

Sonuçları ne zaman görürsünüz?

Diyabet veya hipertansiyon hastaları: 30 gün bekleyin.
Kabızlık ve gastritli hastalar: 10 gün bekleyin.
TB hastaları: 90 gün bekleyin.

YORUMLAR

  1. Aysegul dedi ki:

    aysevaygul@gmail.com Bunu bende ortalama 7 aydir yapiyorum gercekten tavsiye ederim